Bejelentés

lőrinci plébánia JÉZUS AZ ÚT, IGAZSÁG ÉS AZ ÉLET!

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Dicsértessék a Jézus Krisztus! Szeretettel köszöntjük a Lőrinci Római Katolikus plébánia honlapján ! Irodánkban kedd,szerda, csütörtök és péntek délelőtt várja a híveket az ügyintéző, és a plébános atya.Hivatali időn kívül egyeztetni lehet időpontot a 37/388-128 -as plébániai telefonszámon, ill.a plébános atya telefonszámán:06-30/923 1093, vagy a hitoktatónál: 06 -20/502 5221. A Szent Mihály Templom Plébánosa : Rados László Kántorja: Ezüstszegi Emil Diakónusa: Nagy-Menyhárt Sándor Sekrestyése: Ezüstszegi Emilné Hitoktatója,irodavez.:Krekácsné Hegyi Andrea Posta cím: 3021 Lőrinci, Szabadság tér 1.

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!